wybor bielizny
Kategorie:

Tajemnice nieba: kolekcja bielizny Samanta wiosna – lato 22

Niebo jest jak puste płótno, które prosi każdego z nas o interpretację. Niemalże codziennie widzimy na nim niezwykłe obiekty i zjawiska, które inspirują nas, uspokajają, bądź po prostu – zachwycają swoim kształtem czy kolorem. W sezonie wiosna-lato 2022 marka Samanta zainspirowana pięknem nieba, stworzyła kolekcję, która zaprasza do świata tajemnicy i zmysłowości.

Kampania bielizny Samanta na sezon wiosna-lato 2022 to opowieść o beztroskim, letnim dniu – błękitnym, nieskazitelnym niebie i puszystych obłokach, przez które delikatnie przebijają się promienie słońca. Zdjęcia autorstwa Hani Kantor ukazują radość i błogostan. Marka pragnie zwiększać świadomość na temat samoakceptacji
i uczyć miłości do swojego ciała – postrzegać je jako jedną, harmonijną całość. Polska marka ponownie zdecydowała się na dobrze znane Klientkom modelki o różnych sylwetkach – Patrycję Biedrzycką oraz Joannę Manikowską. Kobiety zostały przedstawione w jasnym świetle i naturalnych pozach tak, aby kadry wywoływały pozytywne emocje, które marka pragnie przekazać swoim wiernym oraz nowym Klientkom. Nowa kampania bielizny Samanta to również inspiracja pięknem natury i zachęta, aby cieszyć się każdą chwilą.

„W tym sezonie postanowiliśmy nadać innego charakteru naszej wiosennej kolekcji. Źródłem naszej inspiracji było niebo – jako tajemnicza przestrzeń, pełna zagadek i wielu niezwykłych zjawisk, które Każdy z nas może interpretować inaczej, na swój własny sposób. W odpowiedzi na oczekiwania Klientek wprowadziliśmy również białą wersję naszego bestsellerowego modelu Hazel. Czysta, orzeźwiająca biel nawiązuje do zjawiska astronomicznego „biała noc”, polegającego na tym, że w nocy nie zapada całkowita ciemność, a zmierzch przechodzi bezpośrednio w brzask.” – opowiada Kornelia Adamek, główna projektantka bielizny Samanta.

Po eleganckiej i sensualnej serii jesienno-zimowej 2021 przyszedł czas na orzeźwienie i jasne odcienie

Podzielona na dwie części kolekcja wiosna-lato 2022 marki Samanta składa się z projektów zainspirowanych niebem o dwóch różnych porach – dzień i noc. Jedna z nich inspirowana wschodem słońca i układem słonecznym opiera się na jasnej, pastelowej kolorystyce, a zwiewne, subtelne hafty opływają ciało niczym chmury na niebie. Z kolei inspiracją „Nieba Nocą” stały się zjawiska astronomiczne, takie jak zorza polarna, supernowa, zachód słońca, a także gwiazdozbiory. Nocna część kolekcji charakteryzuje się nieco ciemniejszą, mocno nasyconą kolorystyką. Detale projektów, takie jak lureksowe nici mienią się niczym gwiazdy na niebie, nadając produktom zmysłowości i sensualności. Cała kolekcja Samanta SS22 została uszyta w Polsce. Projektantka marki – Kornelia Adamek – wychodząc naprzeciw potrzebom Klientek stworzyła niezwykłe zestawy bielizny, wykorzystując materiały z nowoczesnymi nadrukami i haftami oraz innowacyjne nici Soft Lureks, które są przyjemne w dotyku i nie podrażniają ciała. Marka wyróżnia się szeroką rozmiarówką miseczek, dzięki czemu każda Kobieta znajdzie dla siebie odpowiedni model i rozmiar. Działając w duchu braffitingu z doświadczonymi ekspertami firma Samanta daje gwarancje dopracowanego i dopieszczonego w każdym calu wygodnego i modnego biustonosza.

Uzupełnieniem kolekcji są kimona oraz zmysłowe koszule nocne stworzone z miękkiej, przyjemnej w dotyku satyny. W projektach wykorzystano szwajcarski haft w motywie ornamentów, tworzący na ciele zjawiskowy efekt tatuażu i nadający całości luksusowego charakteru.

Dodaj komentarz