Kategorie:

Więcej stylu, więcej technologii

Aranżując swoją przestrzeń wybieramy przedmioty, sprzęty, które będą uławiać nam życie i uczynią nasz dom bardziej „smart”. Współczesna technologia jest coraz bardziej spersonalizowana i musi nie tylko spełniać nasze potrzeby, ale też po prostu nam się podobać. Doszliśmy do momentu, gdy telewizor może zachwycać zarówno swoją funkcjonalnością, jak i designem. Co powiecie na innowacyjny telewizor laserowy Hisense, który będzie pełnił rolę ultranowoczesnego projektora w waszym domu i jednocześnie stanowił element dekoracji, na którym wszyscy zatrzymają wzrok?

Firma Hisense wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i jako pierwsza na świecie zaprojektowała Laser TV, produkt z funkcjami TV krótkiego rzutu, który jest nowoczesną odsłoną projektora pod każdym względem. Projektanci Hisense zdając sobie sprawę z tego, że design produktów jest dla konsumentów coraz ważniejszy, stworzyli jeden z najbardziej nowoczesnych w swojej kategorii sprzęt, który wizualnie spodoba się nie tylko fanom technologii, ale także miłośnikom oryginalnych wnętrz, zwracających uwagę na każdy szczegół w aranżacji wystroju. Laser TV to urządzenie, które zmienia pomieszczenie w ultranowoczesną przestrzeń, trafiając przy tym w najbardziej wyrafinowane gusta architektów wnętrz – po prostu tworzy efekt „wow”.

Ultrakrótki rzut – ultranowoczesne wnętrze

Instalacja telewizora Laser TV przede wszystkim nie wymaga dużej przestrzeni i specjalnych warunków. Nie potrzebujemy tu, jak w przypadku klasycznego projektora, odpowiednio zaciemnionego miejsca w domu, by wyświetlany obraz był w ogóle widoczny. Zestaw Laser TV od Hisense składa się z niewielkich rozmiarów projektora oraz wysokiej jakości ekranu 4K, który charakteryzuje się łatwym montażem – projektor należy postawić na półce w odległości około 30 cm od ściany, na której powiesiliśmy ekran. Telewizor może stanowić centralny punkt nawet najbardziej oświetlonego salonu – opatentowana przez Hisense technologia źródła laserowego równomiernie emituje światło oraz kolory na ekran, aby wyświetlać płynne i szczegółowe obrazy w najwyższej rozdzielczości niezależnie od warunków, bez jakichkolwiek odblasków.

Wielki ekran nawet w niewielkiej przestrzeni

Telewizory Hisense umożliwiają także oglądanie wielkoformatowego ekranu z bliskiej odległości sprawiając, że obrazy stają się bardziej realistyczne, a widz może poczuć się jak w kinie – fotel lub kanapę można ustawić naprawdę w niewielkim dystansie od 100-calowego modelu Laser TV.

Dziś, kiedy więcej czasu spędzamy w domu – również przed ekranami komputerów czy telewizorów, ważne jest, by wyświetlany obraz był przyjazny dla wzroku oraz nie męczył oczu nawet podczas długich, wieczornych seansów. To właśnie zapewnia technologia zastosowana w Laser TV. Obraz widoczny na 100-calowym ekranie odbijany za pomocą wiązki laserowej – nie jest bezpośrednio wyświetlany w kierunku oczu. Wyjątkowości doświadczenia z użytkowania dopełnia kinowa technologia audio, która sprawdzi się również podczas weekendowych spotkań z przyjaciółmi. Możesz być pewien, że z Laser TV imprezy z kuchni przeniosą się właśnie… w okolice telewizora.

Kino na wyciągnięcie ręki

Hisense jest pionierem w dziedzinie telewizji laserowej i stara się być zawsze o krok przed konkurencją – jako pierwszy na świecie w 2014 r. wprowadził Laser TV na rynek telewizorów komercyjnych. Firma nieustannie pracuje nad rozwojem tej technologii, wierząc, że to jedno z najdoskonalszych rozwiązań wyświetlania obrazu. Hisense to czwarta co do wielkości marka telewizorów na świecie i numer 1 w tym segmencie w Chinach.

Aktualnie w Polsce można kupić m.in. model 100L5 4K Smart Laser TV, który wyróżnia się jednym z największych ekranów wśród telewizorów laserowych, o przekątnej obrazu 100 cali (2,5 metra). Producent zastosował w nim laser wspomagany własną technologią X-Fusion Laser Light Engine, która dzięki temu, że wykorzystuje niebieskie światło źródła laserowego zapewnia najbardziej precyzyjną jakość obrazu. Telewizor obsługuje także obraz w 4K Ultra HD z HDR oferując tym samym 8 milionów pikseli na ekranie i gwarantując wysoką jakość szczegółów obrazu. Model jest wyposażony dodatkowo w technologię MEMC, która zapewnia większą płynność wyświetlanego obrazu oraz Wide Color Gamut poszerzającą gamę kolorów na ekranie. Maksymalna luminancja w tym modelu jest bardzo wysoka i wynosi 2700 ANSI lumenów. Telewizor został wyposażony w system audio Dolby Atmos, który dopełnia wyjątkowości doświadczenia z oglądania. Funkcja Smart oferuje klientom dostęp do najpopularniejszych aplikacji m.in. Netflix, YouTube czy Amazon Prime Video.

Dodaj komentarz